Lekarze Tychy

lekarz Maciej Mierzwiński

43-100 Tychy

Pan Doktor Maciej Mierzwiński - w mojej opinii jest Najlepszym Lekarzem, Specjalistą Ortopedą i Traumatologiem - jakiego miałam szczęście spotkać w swoim życiu… - Cechują go wysokie kompetencje zawodowe, wiedza i doświadczenie, trafność stawianej diagnozy i potwierdzone, także na moim przykładzie, konkretne już umiejętności - zgodne z posiadaną specjalizacją w zakresie chirurgii ortopedycznej, precyzja cięcia chirurgicznego, dokładność, staranność i wytrwałość - jakimi według mnie powinien odznaczać się każdy dobry chirurg. ...

lekarz Jolanta Zawada

Bratków 10
43-100 Tychy

Pani doktor to lekarz z powołania! Posiada ogromną wiedzę medyczną! Z olbrzymią troską podchodzi do pacjenta. Pani doktor posiada anielską cierpliwość i jest bardzo wyrozumiała. Indywidualne podejście do pacjenta skutkuje skuteczną diagnozą i leczeniem. Oby wszyscy lekarze tacy byli!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Urszula Łatka

Internista, Fizjoterapeuta

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda

lek. dent. Janusz Terlecki

Dunikowskiego 48
43-100 Tychy

Najlepszym stomatologiem jakiego znam jest Janusz Terlecki, byłam u wielu dentystów i za każdym razem nie było tak jak być powinno, lekarze głównie pokazują nad sobą wyższość, a do tego nie słuchają pacjenta, w przypadku pana doktora Terleckiego, który obecnie przyjmuje w EndoMedica w Tychach na ul. Hubala, jest zupełnie inaczej. Nie ma wizyty, która nie skończyła by się uśmiechem. Pan doktor ma zawsze miłe podejście do pacjenta, ma naprawdę ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Janczarek

NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz medycyny rodzinnej. Wg opinii specjalisty diabetologa, do którego "dotarłem" po 2 latach prawidłowo dobrał leki na cukrzyce II.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Beata Wites

Anestezjolog

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
43-100 Tychy

Pani Dr bardzo serdeczna, fantastyczne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Udziela informacji i odpowiada z cierpliwością na pytania, a po zabiegu interesuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Szymon Szymański

43-100 Tychy

Bardzo miły i ciepły człowiek a do tego dobry i kompetentny lekarz. W imieniu Mamy i swoim serdecznie dziękuję :) Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

43-100 Tychy

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.

lek. dent. Teresa Tomońska-Kokosz

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Bohaterów Warszawy 11
43-100 Tychy

Świetna dentystka, bardzo delikatna, dopytuje o komfort/samopoczucie, ma czas na rozmowę. Profesjonalne, ale i ciepłe podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, już od ok. 12 lat.
Opinia dodana przez: MM

dr n. med. Jan Kabat

43-100 Tychy

Fantastyczny Pan doktor wraz ze swoim fantastycznym zespołem chirurgów ,uratowali mojego męża który był bardzo chory ,wiara , nadzieja i zaangażowanie Pana Doktora sprawiła że mój mąż jest dalej ze swoją kochającą rodzinką. Bardzo Panu dziękuję i zawsze będę wdzięczna. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Michał Pułtorak

Urolog

43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Jeden z tych wyjątkowych, który posiada wiedzę i umiejętności. W dzisiejszych czasach trudno o lepszego. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Nikodem Sadlik

43-100 Tychy

Kompetentny lekarz, w czasie porodu i po nim, wiele wyjaśnia, troszczy sie o dobre samopoczucie pacjentki
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Joanna Szalewicz-Szpunar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Joanna Gamrat

Neurologopeda

43-100 Tychy

Do pani Asi trafiliśmy przez przypadek w sierpniu tego roku. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy , ze jest to specjalista, w którego ręce chcemy oddać naszego dwulatka. Konkretna, kompetentna, podchodząca indywidualnie do problemu. Pani Asia potrafi znaleźć rozwiazanie w każdej sytuacji. Ponieważ nie mieszkamy w kraju, łączymy się online co wydawałoby się niejednej osobie TO NIE MOZE SIĘ UDAĆ a jednak się udaje! I te zajęcia naprawdę odbywają w należyty ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Lidia Cybulska-Szkup

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia nr 4 Filia MERINO
Żwakowska 20
43-100 Tychy

Pani Dr od kilku lat prowadzi nasze dzieci. Zawsze wnikliwie sprawdza wszelkie wątpliwości, nawet kosztem wykonania badania dodatkowego podczas wizyty w POZ. Miła i uprzejma, jeszcze nigdy nie odmówiła nam przyjęcia pomimo że nie miała już miejsc w rejestracji. Polecamy.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Miron Chumięcki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski w Tychach
ulica Cicha 27
43-100 Tychy

Najlepszy lekarz na świecie ! Kompetentny, godny zaufania, miły, uprzejmy. Ma super podejście do dzieci, wszystko tłumaczy z uśmiechem na twarzy. Ma zawsze czas do pacjenta. Wszystko wnikliwie i dokładnie analizuje, pyta, a dzięki temu dobiera odpowiednie leczenie i stawia trafne diagnozy. Nigdy nie odmawia pomocy, nawet wtedy, kiedy nie leżeliśmy na oddziale, a nasz pediatra miał dużo pacjentów i nie dał rady syna zobaczyć w danym dniu, to wystarczyło ...
Opinia dodana przez: Anna B. - mama Dawidka
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jacek Kostecki

dr n. med. Jacek Kostecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

43-100 Tychy

Z całego serca polecam dr Kosteckiego. Doktor wykazał bardzo duże zainteresowanie i zaangażowanie wobec mojego problemu. Bardzo uważnie wysłuchał i udzielił wyczerpującej odpowiedzi oraz wyjaśnienia. Szczegółowo opisał przygotowanie i przebieg zabiegu usunięcia żylaków. Sam zabieg przebiegał w komfortowej atmosferze. Po, doktor również wykazał zaangażowanie i ogromną uprzejmość. Jeszcze raz dziękuję i polecam. Warto było jechać przez pół Polski.
Opinia dodana przez: Katarzyna J.

lekarz Bogusław Wyłuda

Neurolog

LUX MED Tychy
Damrota 47A
43-100 Tychy

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Bogusława Ślósarczyk

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

ul. Barbary 22
43-100 Tychy

Ogromna wiedza i kompleksowe podejście do pacjenta. Przyjemna i dokładna, do tego ciepła osoba. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna